Česky English Russian
Drobečková navigace

KING KOIL > Pro hotely

HOTELOVÉ MATRACE A POSTELE zn. KING KOIL®

The Ritz-Carlton logo
Hilton Resorts logo
Westin logo
Marriott logo
Sheraton logo

Plánujete nový hotelový projekt případně vyměnujete hotelové postele či hotelové matrace? Neváhejte nás oslovit s nezávaznou poptávkou na e-mailové adrese: info@royalcomfort.cz 

Co ocení hotelový host ve Vašem hotelu nejvíce? Samozřejme kvalitní postel a lůžkoviny, neboť nikam se nevracíte tak rádi jako do hotelu ve kterém jste se kvalitně vyspali. Firma Royal Comfort dováží hotelové postele a vysoké hotelové matrace značek King Koil a Serta nejvyšší kvality na našem trhu. Kompletní hotelový spánkový program naší firmy zahrnuje i hotelové polštáře a přikrývky německé firmy Muhldorfer a matracové chrániče americké firmy Clean Rest s certifikací na alergenní látky a roztoče.

Americká firma King Koil® je jedním z největších světových dodavatelů v segmentu hotelové matrace a hotelové postele. Luxusní hotelové matrace a postele značky King Koil naleznete v nejlepších světových hotelech od hotelu The Ritz Carlton přes hotely Le-Meridien a Atlantis the Palm až po malé luxusní butikové hotely. Soupis vybraných referencí naleznete zde. Hlavní výhodou postelí a matrací zn. King Koil jsou především nejkvalitnější hotelové matrace vysoké až 35 cm a obrovský variabilita ve výrobě postelových čel a boxspringů (postelových základen). V našem sortimentu naleznete více než 250 typů povrchových látek včetně pravé kůže a výběr z více než 25 typů postelových čel která si každý zákazník upraví podle vlastních představ. Architekti a majitelé hotelů upředňostňují firmu King Koil pro možnost individuální výroby postelí a matrací bez kompromisu.

http://www.muhldorfer.cz/index.php?oid=3665423

http://www.christian-fischbacher.cz/kolekce-lozniho-pradla

Chci zaslat nabídku