Česky English Russian
Drobečková navigace

KING KOIL > Matrace na míru

 

Vysoké americké matrace King Koil®

 

Luxusní matrace Avalanche plus

 

vysoké matrace Diamond Pillow

 

matrace s koňskými žíněmi

AVALANCHE PLUS DIAMOND PILLOW TOP EMERALD
   

 

 

 

luxusní matrace pro alergiky

 

matrace switzerland od King Koil

 

luxusní ručně šitá matrace

NOBILITY - ROYALTY SWITZERLAND VICTORIA DE LUXE

    

     Firma King Koil již od roku 1886 vyrábí nejlepší matrace světového formátu, které jsou využívány klienty a předními světovými architekty pro byty a rezidenční projekty, kde je kvalita a pohodlí lůžka na prvním místě. Luxusní matrace firmy King Koil najdete i v předních světových hotelech nejvyšší třídy (The Ritz Carlton, The Westin, Atlantis the Palm, Radison SAS a mnoha dalších).

     Pro výrobu luxusních matrací používá firma King Koil ověřené přírodní materiály (koňské žíně, hedvábí, velbloudí vlna, bavlna), najdete u nás ale i hypoalergenní matrace. Při výrobě jsou používány nejnovější technologie a vysoký podíl ruční práce, aby uspokojily i ty nejnáročnější zákazníky.

     Naleznete u nás nejkvalitnější matrace ve standardních rozměrech (90x200 cm, 180x200 cm, 200x200 cm aj.), ale také  matrace na míru a matrace nestandardních velikostí. Před nákupem doporučujeme matraci vyzkoušet v některém z našich showroomů a poradit se s prodejcem. Pro pocit větší pohodlnosti lze matrace doplnit o tzv. topper (tzv. svrchní matrace).

http://www.muhldorfer.cz/index.php?oid=3665423

http://www.christian-fischbacher.cz/kolekce-lozniho-pradla

Chci zaslat nabídku